• Sala konferencyjna
  • Sala konferencyjna 1
  • Sala konferencyjna 2
  • Sala konferencyjna 3

Sala konferencyjna

Sala znajduje się na I piętrze budynku głównego nowoczesnego kompleksu portowego EKOMARINA GIŻYCKO, przy którym wybudowano parking na 170 samochodów osobowych.

Powierzchnia sali to 207,6 m2, w której swobodnie mieści się do 200 osób w układzie kinowym krzeseł i 72 osoby w układzie "U" stołów.

Wyposażona w duży ekran, rzutnik multimedialny, nagłośnienie z 2 mikrofonami bezprzewodowymi i 1 mikrofonem przewodowym, flipchart i uniwersalny pilot do prezentacji.

Profesjonalną obsługę cateringową zapewnia, znajdująca się na parterze, Tawerna MARINA.

EKOMARINA GIŻYCKO jest usytuowana w bardzo atrakcyjnym miejscu, 500 m od centrum miasta, pomiędzy molem spacerowym nad jeziorem Niegocin a torami kolejowymi, przy głównej trasie spacerowej Giżycka, jaka powstaje pomiędzy terenami turystycznymi nad Niegocinem. W pobliżu Ekomariny wybudowano kładkę nad torami, ze schodami po obu stronach promenady oraz windą dla osób niepełnosprawnych i osób z wózkami.  Jest to doskonały punkt widokowy, ale co najważniejsze kładka łączy port i nabrzeże jeziora Niegocin  z centrum miasta i pasażem, przy którym powstał kompleks usługowo-turystyczny i kamienice z kawiarniami, restauracjami, apartamentami.

 To doskonałe miejsce dla firm do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń, spotkań i prezentacji. Gorąco ZAPRASZAMY!

 

Zobacz galerię zdjęć sali konferencyjnej

Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

   
Joomla template by ByJoomla.com