• 11
 • 12
 • Sala konferencyjna 3
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • Sala konferencyjna 2
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23

Klauzula informacyjna RODO

Obowiązek informacyjny

W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenie) informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku, ul. ul. Moniuszki 5,11-500 Giżycko

Z inspektorem ochrony danych osobowych nadzorującym sferę przetwarzania danych osobowych można kontaktować się pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:

- zawarcia i wykonania umowy, w tym zapewnienia poprawnej jakości usług (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia),
- wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia),
- wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania  władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e Rozporządzenia).

 

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych w celach wskazanych powyżej, mogą one być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych, którymi mogą być:

- podmioty upoważnione do odbioru Pani/Pana danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa,
- inne podmioty przetwarzające Pani/Pana dane osobowe w imieniu Administratora na podstawie zawartej umowy powierzenia przetwarzania danych.

 

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres czasu niezbędny do realizacji wybranego celu przetwarzania w tym również obowiązku archiwizacyjnego.

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych informujemy, że  przysługuje Pani/Panu prawo, za wyjątkami zastrzeżonymi przepisami prawa, do:

- dostępu do treści danych (art. 15 Rozporządzenia),
- sprostowania danych (art. 16 Rozporządzenia),
- usunięcia danych (art. 17 Rozporządzenia),
- przenoszenia danych (art. 20 Rozporządzenia),
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych (art. 21 Rozporządzenia).

 

W przypadku, gdy przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane osobowe nie będą profilowane.

Ma Pani/Pan również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku uznania za niezgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie Pani/Pana danych.

Organem nadzorczym jest:

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem prowadzenia sprawy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Giżycku. Podanie danych wynika z przepisów prawa tj. ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz. U. z 1991 r., poz. 493) a także innych ustaw kompetencyjnych (merytorycznych).

Konferencja kończąca projekt budowy "Nowej Bazy"

 

W związku z ograniczoną ilością miejsc obowiązują zaproszenia i wejściówki.

Bezpłatne wejściówki są do odebrania w Kapitanacie portu Ekomarina Giżycko w dni robocze w godzinach 10:00-15:00

ZAPRASZAMY!

 

Ekomarina Giżycko zwycięzcą plebiscytu TOP MARINA 2018

Obraz może zawierać: tekst

Dziękujemy serdecznie za uznanie i oddane głosy! 

Jubileuszowe XXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych - zakończone

 

Obraz może zawierać: łódź, ocean, niebo, na zewnątrz i woda

 fot. Czesław Kalinowski

 

W niedzielę 19.08.2018 r. zakończyły się jubileuszowe XXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych, Błękitna Wstęga Jeziora Niegocin oraz Korsarskie Regaty o Łuskę Trzeciego Leszcza – Giżycko 2018.

Klub Turystyki Żeglarskiej „Szkwał” oraz Port Ekomarina Giżycko, jako organizatorzy po raz szósty gościli uczestników wspomnianych regat w dniach 17-19.08.2018. W tym roku zgłosiły się 62 załogi z 207 uczestnikami. W Mistrzostwach Polski startowały klasy: T1, T2, T3 oraz Tango. W Błękitnej Wstędze Jeziora Niegocin klasy: Open oraz Katamaran, a w Korsarskich Regatach o Łuskę Trzeciego Leszcza oczywiście Korsarze.

W sumie dla klas Mistrzostw Polski oraz w Błękitnej Wstędze Jeziora Niegocin rozegrano 4 wyścigi, natomiast Korsarze startowali od 18.08 i rozegrali 3 wyścigi. Planowany na 19.08.2018 r. wyścig o Błękitną Wstęgę Jeziora Niegocin dla klasy w „Formule Otwartej”, nie odbył się z powodu braku czasu, ponieważ chcieliśmy rozegrać jak najwięcej wyścigów w ramach MPJK.

Ilość jachtów w poszczególnych klasach i zwycięzcy:

T1 (7) – Grzegorz Guzowski

T2 (10)- Marek Kmieć

T3 (10)- Arkadiusz Sendlewski

Tango (16) – Jacek Paluszkiewicz

Open (11) –Jakub Malicki

Katamaran (3) – Tadeusz Kozakiewicz

Korsarz (5) – Piotr Danowski

W sobotę 18.08.2018 r. pierwszy wyścig wyłonił również zwycięzców V Memoriału Jacka Orlińskiego:

T1 – Grzegorz Guzowski

T2 – Marek Kmieć

T3 – Piotr Kula

Tango – Rafał Iwanicki

Open - Jakub Malicki

Katamaran – Tadeusz Kozakiewicz

Korsarz – Piotr Danowski

W tym roku słońce dopisało, natomiast wiatr gdzieś uciekł. W piątek i sobotę resztkami wiatru udało się po wielu podejściach do startu rozegrać po jednym wyścigu. W niedziele zapowiadało się podobnie, ale około godziny 11, SG zarządził wyjście na wodę i udało się w miarę szybko rozegrać dwa wyścigi, co nam jako organizatorom baaardzo ulżyło. Mistrzostwa można było uznać jako zaliczone, a uczestnicy mieli możliwość odrzucenia jednego najgorszego wyścigu.

Szkoda tylko, że kolejny raz nie udało się rozegrać wyścigu w formule otwartej ze wspólnego startu. Ze względu na brak czasu i sporę ilość protestów , na tych dwóch wyścigach w niedzielę trzeba było zakończyć.

No cóż , na wodzie wiatru nie było i wszyscy z tego powodu niezbyt byli zadowoleni, ale wieczorami zarówno w piątek jak i sobotę było smacznie i wesoło. Jak co roku w piątek tradycyjne potrawy z grilla, a w sobotę grillowany kurczaczek po giżycku. Jako, że w tym roku jubileuszowe 25 MPJK, to było „na bogato”. Dodatkowo zaserwowaliśmy przesmaczne miejscowe wędzone szynki oraz smalczyk w żeberkach. Rozkoszom podniebienia nie było końca. Do tego muzyka i integracja do późnych godzin. W sobotę dodatkowo losowanie nagród sponsorskich wśród uczestników regat oraz wyświetlanie zdjęć z wyścigów z piątku i soboty.

W niedzielę jak żeglarze ścigali się na wodzie , koleżanki z biura regat zabawiały najmłodszych widzów na lądzie. Były kolorowanki, quizy i inne zabawy, a do tego słodkie nagrody.

Na rozpoczęcie XXV MPJK przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Giżycka Wojciech Iwaszkiewicz, Starosta Powiatu Giżyckiego Wacław Strażewicz, w-ce Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Sylwia Jaskulska, Starosta Powiatu Lęborskiego Teresa Ossowska-Szara, Przewodniczący Rady Miasta Giżycka Cezary Piórkowski, Prezes PPJK Jarosław Bazylko, redaktor naczelny miesięcznika Żagle Waldemar Heflich, przedstawiciel Firmy Tryumf ( sponsor pucharów i medali) Tomasz Piotrak, przedstawicielka firmy Decathlon Katarzyna Karwat. Pani Marszałek i Burmistrz Giżycka przywitali uczestników i nastąpiło oficjalne otwarcie regat.

Z okazji jubileuszowych 25 MPJK specjalne podziękowania wręczyliśmy organizatorom MPJK w latach 1994-2012 tj. Mieczysławowi Konarzewskiemu, Januszowi Kulpeksza, Wojciechowi Caban i Czesławowi Raczkowskiemu. Również takie podziękowania zostały przekazane przedstawicielom uczestników MPJK, którzy praktycznie ścigają się od pierwszych regat MPJK w Giżycku do dnia dzisiejszego. Byli to Marian Bełbot, Jacek Samsel i Piotr Adamowicz.

Z okazji XXV lecia MPJK zorganizowaliśmy małą wystawę przedstawiającą w skrócie trochę historii tych regat. Są tam zdjęcia i wyniki z poszczególnych lat ( 1994 – 2017), które za zgodą patrona medialnego miesięcznika Żagle, były przedstawiane w corocznych relacjach. Dziękujemy dla Czesława Kalinowskiego, Janusza Kulpekszy i Wojtka Cabana za wyszukanie i przygotowanie materiałów.

Na zakończenie regat zostały odczytane wyniki w poszczególnych klasach, a zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymali puchary, medale i dyplomy. Zwycięzcy w klasie Open dodatkowo otrzymali Błękitną Wstęgę Jeziora Niegocin. Emocje na tym się nie skończyły, ponieważ po wręczeniu pucharów odbyło się indywidualne losowanie nagród sponsorskich, a wśród nich m.in. sztormiaki z Dechatlon, zegarki od Zibi, również zegarki, akumulatory ZAP Batteries, smakowite sękacze od Mark z Giżycka oraz wiele innych wartościowych nagród. Na koniec rozlosowano nagrodę główną, łódkę Janmor 320 ze Stoczni Jachtowej Janmor oraz specjalnie z okazji XXV lecia MPJK w Giżycku okazałe 4 osobowe kanu zafundowane przez miejscową firmę Akwen, które było rozlosowane wśród wszystkich jachtów uczestniczących w tegorocznych regatach.

Na koniec kilka słów o historii MPJK powiedział redaktor naczelny Żagli Waldemar Heflich i zaprosił do wspólnego zdjęcia. Żagle od pierwszych regat z cyklu MPJK w Giżycku , są patronem medialnym.

Regaty sędziowali: SG - Andrzej Nowicki, sekretarz Adriana Konarzewska, członkowie KS Dorota Michalczyk i Wojciech Caban.

Zespół protestowy: Przewodnicząca Dorota Michalczyk, członkowie - Adriana Konarzewska, Jarosław Bazylko i Wojciech Caban.

Komisja techniczna: mierniczy - Wojciech Caban

Bezpieczeństwo na wodzie i opieka medyczna: Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Giżycku.

Szczególne podziękowania należą się uroczym i sympatycznym koleżankom z Biura Regat pod kierownictwem Andrzeja Bery oraz całemu personelowi Portu Ekomarina.

Rozpoczęcie i zakończenie regat oraz imprezy towarzyszące, poprowadzili Komandor KTŻ Szkwał - Krzysztof Dziedzic oraz kierownik Portu Ekomarina Giżycko – Dariusz Klimaszewski.

Sponsorzy regat: Urząd Miasta Giżycko, Starostwo Powiatowe Giżycko, Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Janmor Stocznia Jachtowa, Tryumf Sp. Z o.o., PPUH Akwen, Żaglownia T&J Sails Jarosław Wołowicz, ZPH Mark – sękacze mazurskie, ZAP Sznajder Batteries S.A., Investa Sp. z o.o., Rodzinne Inwestycje Sp. z o.o., Zibi Group S.A., Decathlon, Firma Handllowo Usługowa Pol- Krusz, Ubojnia Drobiu Górni i Synowie, Event Promotion Group, M-6 Jarosław Sulewski, Tawerna Kajuta, Tawerna Marina, Tawerna Siwa Czapla, Tawerna Perła, Szkutnik – Jarosław Sygnowski, Za Sterem - akademia jachtingu, Gertis - szkoła żeglarstwa, Auto-Handel-Usługi Ryszard Dębicki, Fin-Lex Andrzej Bera, PUH Żeglarz Ewa i Roman Kułdo, , Sylwina i Jerzy Nowakowscy Camping Rydzewo, Pakrom Jerzy Romejko, Elżbieta i Lech Łapińscy, Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Wojtek Caban.

Więcej zdjęć pod adresem: https://www.facebook.com/ktzszkwal/

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i pomagali w organizacji regat.

Do zobaczenia za rok na XXVI MPJK.

Autor - Krzysztof Dziedzic

 

 

Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Otrzymaliśmy
znak jakości
 

znak jakosci

 
za rok 2015/2016

 OLDTIMERY 2016!
 
po raz piaty
na zlocie w Giżycku

 

 

Współrzędne geograficzne

portu Ekomarina Giżycko


szerokość

N 54°01'53"

długość

E 21°46'17"

Bakista Wspomnień
wirtualna galeria

Zapraszamy do oglądania

 

 

Prezentacja Portu
Ekomarina

   
Joomla template by ByJoomla.com